Доставка та оплата

Ви можете вибрати і замовити товар за телефонами вказаними в контактах або замовити зворотний дзвінок, і ми перезвонімВам в робочий час з 9:00 до 18:00 Також цілодобово, без вихідних на сайті, он-лайн або відправити замовлення на пошту shop @ desaf. ua Після отримання замовлення, ми з Вами зв'яжемося для підтвердження.
М. Київ
У м.Києві доставка безкоштовно (або відправка Новою Поштою за наш рахунок) на суму понад 1000 грн.
При замовленні на суму менше 1000грн, замовлення відправляється Новою Поштою в зручне для Вас отделеніе. Все витрати з перевезення вантажу оплачує покупець за тарифами перевізника.
Україна
Відправляються замовлення від 250 м Необхідно вказати точну адресу доставки, П.І.Б одержувача і контактні дані. Доставка здійснюється перевізником Нова Пошта на зручний для Вас склад. Всі витрати з перевезення вантажу оплачує покупець за тарифами перевізника.
Оплата
Варіанти оплати замовлень:

  •  Готівковий платіж при доставці водієм-експедитором;
  • Оплата на карту Приват Банку, оплата проводиться після отримання товару.
  • Післяплатою, за фактом отримання товару. Прохання враховувати процентну ставку за переказ грошових коштів.
  • Безготівковий платіж. Для безготівкового платежу, необхідно надати Ваші реквізити та контактні дані (e-mail, факс), куди відправити рахунок. Замовлення доставляється на зазначену адресу, після надходження грошей на розрахунковий рахунок компанії. Оригінали документів (рахунок-фактура, розрахункова накладна та інші) надаються при доставці