Кавова класикаІндія Плантейшн

Індія Плантейшн

Компанія "Desaf" пропонує купити каву Індія Плантейшн оптом в зернах з доставкою в Київ і Україну! В основному в Індії проводиться арабіка мокрої і сухої обробки, трохи менше робуста, але з к..

200.00 грн.

Бразилія «Жовтий Бурбон»

Бразилія «Жовтий Бурбон»

Елітний, натуральний сорт кави Бразилія «Жовтий Бурбон» оптом в зернах можна купити в нашій компанії Desaf ". Зберігся в своєму первозданному вигляді, в тому, в якому сотні років назад він бу..

225.00 грн.

Бразилія Сантос

Бразилія Сантос

У нашій компанії ви можете купити каву Бразилія Сантос оптом в зернах і мелений Київ - Україна, у нас найкраща ціна! Даний сорт вважається одним з головних лідерів кавового виробництва. Велик..

200.00 грн.

Бурунді

Бурунді

Пропонуємо вам купити каву Бурунді оптом в зернах в Києві і Україні за недорогою ціною в компанії "Desaf". Вирощування кави - мабуть одна з головних статей доходу цієї невеликої за своїми роз..

225.00 грн.

Гватемала

Гватемала

Елітна кава Гватемала можна купити оптом в зернах в компанії Desaf з доставкою Київ - Україна! Виростає на високогір'ї - він вважається самим високоякісний. Дерево кави високо в горах дає пло..

225.00 грн.

Гондурас

Гондурас

Купити каву Гондурас оптом в зернах можна в Києві або Україні за найкращою ціною! Насичений і яскравий кави з чудовим шоколадним відтінком, вираженою гіркуватістю і ніжним фруктовим ароматом...

200.00 грн.

Домініканська республіка

Домініканська республіка

Компанія "Desaf" пропонує купити каву Домініканська Республіка оптом в зернах з доставкою по Києву та Україні! Держава Домініканська Республіка територіально розташовується в Вест-Індії, в са..

225.00 грн.

Ефіопія Джима

Ефіопія Джима

Компанія "Desaf" пропонує купити унікальну каву Ефіопія Джима оптом в Україні - Києві в зернах з доставкою! Якщо ви сильний прихильник кави встигніть замовити Ефіопія Джима оптом в зернах за ..

225.00 грн.

Колумбія Супремо

Колумбія Супремо

Пропонуємо вам купити каву Колумбія Супремо оптом в зернах з доставкою по Києву та Україні! Даний сорт вважається в Колумбії одним з флагманів кавового виробництва. В середньому частка цієї д..

225.00 грн.

Конго

Конго

Компанія "Desaf" пропонує купити каву Конго оптом в зернах в Києві і Україні за найкращою ціною з доставкою! Дивовижний ароматний, можна навіть сказати солодкуватий, шоколадно-фруктовий смак...

145.00 грн.

Коста-Ріка

Коста-Ріка

Компанія "Desaf" пропонує купити каву Коста-Ріка оптом в зернах в Києві і Україні за найкращою ціною з доставкою! Коста-Ріка це саме південне з 5 невеликих держав Центральної Америки. Кава в ..

250.00 грн.

Малабар Муссон

Малабар Муссон

Компанія "Desaf" пропонує купити каву Малабар Муссон оптом в зернах в Києві і Україні з доставкою за недорогою ціною! Переважна кількість Індійського кави виробляється на родючих терасових пл..

225.00 грн.

Показано з 1 по 12 із 21 (всього сторінок: 2)

Купити кавову класику оптом в зернах в Києві і Україні з доставкою, можна у нас в інтернет-магазині "Desaf". Краща ціна і сервіс! 100% арабіка в асортименті "Кавова класика" - самі лідируючі сорти і популярні кави в усьому світі з різноманітними унікальними смаковими характеристиками.

На сайті вказана фасування моно-сорти 250 м купажі 1000 р У Вас є можливість замовити фасовку моно-сорти 500 м Купажі 500 м для цього необхідно написати в коментарях або повідомити усно менеджеру.

Популярна натуральна кава "кавова класика" в зернах можна купити оптом в Україні! Ціна завжди недорога!