Кавові суміші espressoDESAF 100% арабіка світла

DESAF 100% арабіка світла

Пропонуємо купити еспресо-суміш світла обсмажування оптом в Києві і Україні! Дивно виразний, з витонченим смаком, а також з яскраво вираженою кислинкою, оксамитовий і ніжний одночасно. Унікал..

700.00 грн.

DESAF 100% арабіка середня

DESAF 100% арабіка середня

Компанія "Desaf" пропонує купити еспресо суміш оптом в Україні, за недорогою ціною! Приголомшлива еспресо суміш з дивним смаком, що запам'ятовується, присутній яскраво виражена кислинка, дивн..

700.00 грн.

DESAF 100% арабіка темна

DESAF 100% арабіка темна

Пропонуємо вашій увазі суміш еспресо темна обжарка витончену і одночасно яскраву суміш еспресо 100% арабіка темна від Desaf купити оптом в Україні. Дана суміш має виразний, що вабить, з яскра..

700.00 грн.

DESAF Altura 100% арабіка

DESAF Altura 100% арабіка

У нас можна купити еспресо-суміш для кавоварок оптом в Україні з доставкою DESAF Altura 100% арабіка. Дана суміш має за своїми характеристиками Збалансований букет, в основу якого входять вик..

800.00 грн.

DESAF Aroma 50/50  (а/р)

DESAF Aroma 50/50 (а/р)

Пропонуємо вам купити дивну еспресо суміш "Арома" оптом з доставкою по Україні, за найкращою ціною! В даному ароматному, чудовому напої, завдяки вивіреним ідеального балансу суміші еспресо з ..

600.00 грн.

DESAF Crema 70/30  (а/р)

DESAF Crema 70/30 (а/р)

Еспрессо суміш "Crema" має унікальні характеристики: м'який, дивовижно ніжний смак букета преміальних сортів арабіки та робусти відкривається крізь повітряну пінку в ароматному кавовому напої..

600.00 грн.

DESAF GOLD арабіка преміум

DESAF GOLD арабіка преміум

Елітна Суміш еспрессо 100% Арабіка Преміум має м'який, витончений смак букета елітних сортів арабіки повільно відкривається крізь стійку ароматну пінку в щільному вишуканому напої, має тривал..

800.00 грн.

DESAF Italiano 70/30  (а/р)

DESAF Italiano 70/30 (а/р)

У нашому інтерент-магазині Desaf у вас є хороша можливість купити натуральну еспресо суміш Italiano оптом для кавомашини DESAF Italiano 70/30 (а / р) з доставкою по Україні. Дана суміш дуже з..

400.00 грн.

DESAF Strong 30/70  (а/р)

DESAF Strong 30/70 (а/р)

Купити натуральну міцну еспресо суміш Strong для кавомашини оптом в Україні, за найкращою ціною. Даний купаж створений для тих, хто займається своїм здоров'ям і веде активний спосіб життя. Ес..

600.00 грн.

DESAF Vending 10/90  (а/р)

DESAF Vending 10/90 (а/р)

Купити міцну еспресо-суміш Vending 10/90 (а / р) для кавоварок оптом Київ - Україна, від компанії Desaf. Смак насичений, ароматна кава з гіркувато-терпким смаком...

256.00 грн.

Показано з 1 по 10 із 10 (всього сторінок: 1)

Мабуть ні в кого не буде сумнівів, що можна легко отримати чудову каву, змішуючи одночасно кілька сортів з обов'язковим урахуванням їх кращих смакових і ароматичних характеристик: -яскраво-вираженою повноти і насиченості одного - приємною кислотності іншого. - чудовим ароматом третього кави і так далі.

Щоб купити кавову суміш для кавоварки оптом в Києві - Україна, за недорогою ціною, замовляйте в компанії "Desaf"!

Кожен сорт кави має свої неповторні та ексклюзивні характеристики і переваги. Грамотне змішування декількох сортів дозволяє в якійсь мірі нейтралізувати будь-які непотрібні смакові якості, і, навпаки, значно посилити бажані.

Змішування - справжнє мистецтво складання ексклюзивних сортів Кава.

Враховують такі обов'язкові критерії:

Ароматичні і смакові особливості;

Рівень фортеці;

екстрактівность;

Для того щоб на виході вийшов хороший кавовий напій рекомендується використовувати не 1 вид кави, а кавові суміші еспрессо для кавомашини та кавоварки з 3-4 видів купити які можна у нас в інтернет-магазині, які за смаковими характеристиками і багатьма іншими показниками відмінно доповнюють один одного, тим самим створюючи приємний, гармонійний, бажаний по аромату і смаку кавовий напій.

Нагадуємо вам що купити кавову суміш еспресо для кавоварки оптом можна в Києві - Україна за низькою ціною у нас в інтернет-магазині desaf.ua!

Розгорнути