Категорії

Останні відгуки

Справжня кава оптом в Україні від "Desaf"

Компанія "Desaf" пропонує купити свіжообжарену справжню каву оптом в зернах з доставкою по Києву та Україні!

Історія, як в казці: двоє друзів, зібравши досвід прожитих років, навички, смаки і найголовніше: любов до кави - вирішили все це втілити в щось незвичайне, цікаве, яскраве, корисне ... так і з'явилася компанія "Desaf" . Молода, вона тільки починає робити свої перші кроки, але робить їх акуратно, з любов'ю, робить помилки і виправляє їх, і рухається вперед. Якщо Ви любите каву, як його любимо ми, - нам з Вами по дорозі ... чи ні ... по кавового шляху. І в недалекому майбутньому, працюючи над високим і стабільною якістю продукту, обмінюючись досвідом і навичками виробництва та приготування ароматного напою, ми віримо, що разом з Вами перетворимося в гурманів кавовій індустрії.

Якщо ви хочете купити справжню каву оптом недорого в Україні з доставкою, ви звернулися за адресою, у нас найкраща ціна і сервіс. Ми цінуємо кожного клієнта!

ВІД DESAF З ЛЮБОВ'Ю

Desaf (Іспанський переклад) Виклик: Виклик суспільству, конкурентам, але в першу чергу Собі.

Ми щоранку встаємо, тим самим робимо виклик (Desaf) цього світу. І саме в цей момент, хочемо бути поруч і допомогти Вам у цьому. Наповнюючи наш продукт любов'ю, думаємо про Вас, а сила його властивостей, допомагає нам, домагатися результатів.

Виробляємо якісний продукт, вкладаємо в нього любов і віру в себе.

Чому Іспанська назва ....... Нам подобається край Середземноморського регіону, я б там хотів жити. Це нагадування наших бажань. Що Вам говорить, Корида і Фламенко? ...

Нагадуємо вам що справжня кава в зернах оптом в Києві і всій Україні можна купити у нас, в інтерент-магазині "Desaf.ua" ціна завжди доступна!

Новини

Класифікація green-coffee

Зелена кава доставляється по всьому світу.Кава знаменитий з різних причин. Кава - це продукт, який стали виробляти з зеленого сировини...

Історія Кави

850 рік - Всім відома історія відкриття ягід кави. Легенда про наглядову ефіопського пастуха Калді і його кіз говорить: Калді зауважив,..

Декофеинізіція

Арабіка Колумбія без кофеїну.Витяжка кофеїну з кавових зерен відбувається за допомогою хімічних речовин або звичайної води. На початку ..

Маленький кавовий словничок

Густина:Відчутні відчуття від напою в роті;Від рідкої, через легку, середню і повну до маслянистої;Щільність - синонім понять: насичені..