Елітна каваЄмен Мокка

Ємен Мокка

Пропонуємо вам купити / замовити каву Ємен Мокка оптом в зернах в інтернет-магазині "Desaf". Ціна і сервіс вам сподобаються!Країна Ємен територіально розташовується в Південно-Західній Азії, ..

170.00 грн.

Балі Індонезія

Балі Індонезія

Пропонуємо вам купити каву Балі Індонезія оптом в зернах в інтернет-магазині 'Desaf' кави Балі Індонезія оптом в зернах з доставкою по Києву та Україні, за доступною ціною!Всесвітньо відомий ..

225.00 грн.

Гватемала Марагоджип

Гватемала Марагоджип

Пропонуємо вам за вигідною ціною замовити каву Гватемала Марагоджип оптом в зернах і мелений в Києві і Україні з доставкою! Інтернет-магазин "Desaf.ua" - це сервіс і якість!У різних кліматичн..

325.00 грн.

Еквадор Галапагос

Еквадор Галапагос

Пропонуємо вам купити знамениту каву Еквадор Галапагос оптом в зернах з доставкою Київ - Україна. Територіально держава розташована на екваторі в Тихому океані. Еквадор «Галапагос» в зернах в..

160.00 грн.

Ефіопія Йоргачеф

Ефіопія Йоргачеф

Кава Ефіопія Йоргачеф виду арабіка заслужено вважається кращим з інших Ефіопських сортів арабіки. Якщо говорити про смакові характеристики, даний сорт кави трохи схожий з Ефіопія "Сидамо", ал..

250.00 грн.

Ефіопія Мокка

Ефіопія Мокка

Кава Ефіопія Мокка має унікальний смак з ніжним шоколадним і фруктовим відтінками, чудовий як місцеві наспіви і звучний пікантний оксамитовий фруктовий аромат, вживаючи даний кавовий напій по..

210.00 грн.

Ефіопія Сидамо

Ефіопія Сидамо

Пропонуємо вам купити елітну каву Ефіопія Сидамо оптом в зернах і мелений з доставкою Київ - Україна від компанії "Desaf". Так склалося що держава Ефіопія вважається однією з найменш розвинен..

225.00 грн.

Кава без кофеїну Колумбія

Кава без кофеїну Колумбія

Купити елітну каву без кофеїну Колумбія оптом в зернах з доставкою Київ - Україна від компанії "Desaf". Даний кави вважається одним з найпопулярніших і затребуваних в світі сортів. Плантації ..

250.00 грн.

Кенія

Кенія

У нас можна недорого купити каву Кенія оптом в зернах Київ - Україна 100% арабіка. Вирощують його на крутих високогірних плантаціях середній висоті близько 1200-1800 метрів над рівнем моря. М..

250.00 грн.

Коста-Ріка Тарразу

Коста-Ріка Тарразу

Елітний кава Коста-Ріка Тарразу оптом в зернах можна купити у нас в Києві або Україні з доставкою за найкращою ціною! Без перебільшення вважається одним з найкращих сортів кави в світі, яскра..

250.00 грн.

Куба

Куба

Якщо ви хочете купити натуральну Кубинську каву оптом в зернах з доставкою в Києві - Україна, ви потрапили за адресою! Багато гурманів вважають каву з Куби одним з кращих сортів в світі, ось ..

250.00 грн.

Мексика Марагоджип

Мексика Марагоджип

Елітна кава Мексика Марагоджип купити оптом в зернах з доставкою Київ - Україна можна в нашій компанії "Desaf". Приголомшливий Центрально-американський сорт. Основний район вирощування кави в..

325.00 грн.

Показано з 1 по 12 із 15 (всього сторінок: 2)

Купити елітну каву оптом в зернах Київ - Україна можна в нашій компанії "Desaf" з високогірних всесвітньо відомих плантацій. На більш високогірних плантаціях кави дозріває довше, відповідно зерно вбирає більше смакових і ароматичних властивостей. Збір таких сортів виробляється вручну, на світовий ринок поставляється тільки «промита» арабіка. Кава цих сортів має сильний аромат, широким спектром смакових якостей і тривалим післясмаком.

Замовити / купити елітну каву оптом в зернах можна за недорогою ціною з доставкою як в Києві так і по всій Україні. У нас найкращий сервіс!