Бурунді

  • Бурунді
  • Виробник  Бурунді
  •   В наявності
  • Вага: 250 г
Характеристики
Смак
  • У смаку відчуваються ноти: Квіткові ноти чорного чаю, з чорної вишнею, какао, фундук, в загальному солодкий профіль;
смотреть все

225.00 грн.

Доступні опції

   Пропонуємо вам купити каву Бурунді оптом в зернах в Києві і Україні за недорогою ціною в компанії "Desaf". Вирощування кави - мабуть одна з головних статей доходу цієї невеликої за своїми розмірами африканської країни, яка не має виходу до океану. Місцеве населення, в пригнічують випадках віддає перевагу преміальної висококласної 100% арабіки, яку в цій країні фермери традиційно обробляють класичним вологим способом, споживає близько 1% вирощуваної продукції. Якщо говорити про решту урожай кави даного сорту, а також незначна кількість робусти, то його продають на експорт в інші країни світу. Кава Бурунді в зернах славиться серед гурманів відмінною якістю, чистотою, зрозумілою маркуванням, а також прекрасно вираженим дивовижним кислуватим смаком і приголомшливою смакової основою.

Кава з плантацій крихітної африканської країни Бурунді відрізняє відмінна якість, чудова фортеця і кислотність зі специфічним дивним смаком.

У нашому інтерент-магазині у вас є можливість купити каву Бурунді оптом в зернах Україна з доставкою! У нас завжди прийнятна ціна!

Смак
У смаку відчуваються ноти: Квіткові ноти чорного чаю, з чорної вишнею, какао, фундук, в загальному солодкий профіль;

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду