Ефіопська кава

Ефіопська кава

Ні для кого не секрет, що Ефіопська кава вважається - кращим кави! Арабіка кави з Ефіопії - це воістину легендарний напій, який своїм незабутнім ароматом і смаком розбурхує свідомість і повертає нас до витоків. Якщо вірити легендам, то саме в цьому місці бере початок культура під назвою - кава. Вологий клімат тропіків і круті гірські схили, в сукупності роблять це місце чудовим для вирощування кавових дерев елітного сорту арабіки.

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити справжній Ефіопська кава в зернах оптом в Києві - Україна, який напевно задовольнить будь-який гаманець, ціна у нас завжди доступна. У нас виключно свіжообжарену справжній Ефіопська кава який можна купити оптом і в роздріб, 100% арабіка з доставкою. Традиції ефіопського кавування Збір врожаю і приготування кави в Ефіопії - це своєрідний ритуал, під час якого співають пісні і всіляко закликають швидкий збір хорошого врожаю.Ефіопія Джима

Ефіопія Джима

Компанія "Desaf" пропонує купити унікальну каву Ефіопія Джима оптом в Україні - Києві в зернах з доставкою! Якщо ви сильний прихильник кави встигніть замовити Ефіопія Джима оптом в зернах за ..

225.00 грн.

Ефіопія Йоргачеф

Ефіопія Йоргачеф

Кава Ефіопія Йоргачеф виду арабіка заслужено вважається кращим з інших Ефіопських сортів арабіки. Якщо говорити про смакові характеристики, даний сорт кави трохи схожий з Ефіопія "Сидамо", ал..

250.00 грн.

Ефіопія Мокка

Ефіопія Мокка

Кава Ефіопія Мокка має унікальний смак з ніжним шоколадним і фруктовим відтінками, чудовий як місцеві наспіви і звучний пікантний оксамитовий фруктовий аромат, вживаючи даний кавовий напій по..

210.00 грн.

Ефіопія Сидамо

Ефіопія Сидамо

Пропонуємо вам купити елітну каву Ефіопія Сидамо оптом в зернах і мелений з доставкою Київ - Україна від компанії "Desaf". Так склалося що держава Ефіопія вважається однією з найменш розвинен..

225.00 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)