Кофе из Папуа Нова Гвінея

Кофе из Папуа Нова Гвінея

Світові критики заявляють що кава з Папуа-Нова Гвінея "арабіка 100%" входить в топ 10 за смаковими характеристиками. Якість кави гарантує сам уряд Папуа-Нова Гвінея. Контроль якості дійсно на особливому жорсткому контролі, тому що ростуть кавові дерева виведені з багатьма всесвітньо відомого Блю Маунтін.

Компанія "Desaf" пропонує купити справжню каву Папуа-Нова Гвінея оптом в зернах в Києві і Україні за найкращою ціною! Смак розкривається повільно ковток за ковтком. Дивно збалансований, яскравий і насичений смак і аромат кави з трохи солодкуватими фруктовими нотами і приголомшливою легкою кислинкою обов'язково сподобається за смаком цінителями смачного і вишуканого. У міру щільна текстура кавового напою дозволяє насолоджуватися ним тривалий час. Рекомендуємо вам починати свій день з ароматної кави арабіка Папуа-Нова Гвінея і він обов'язково буде для вас вдалим і плідним.

Наша компанія є виробником кави в Україні, саме з цієї причини ми пропонуємо для своїх клієнтів максимально низьку ціну на справжню каву з Папуа-Нова Гвінея в зернах оптом в Києві або Україні. Щоб купити кави вам всього-на-всього необхідно зробити всього пару кліків. Телефонуйте нам за телефоном, якщо у вас раптом виникають питання.Папуа Нова Гвінея

Папуа Нова Гвінея

Купити каву Папуа - Нова Гвінея оптом в зернах і мелений від компанії "desaf". Держава Папуа-Нова Гвінея територіально розташовується на західній частині острова і східної межує з Індонезією,..

225.00 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)